

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Measuring |
| Series | BEF |
| Shaft Type | Solid shaft |
| Shaft Diameter | 6mm |
| Overall Height | 63.7mm |
| Overall Width | 63.7mm |
| Overall Depth | 17mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
DBS60E-TGEKD0100
PC-M-0130 0000X000X00
DBS60E-TEFN02048
AFM60A-S4EB018x12
8.0000.7000.0035
DFS60E-S1EA01024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00