

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Series | DGS80 |
| Pulses Per Revolution | 2500ppr |
| Maximum Revolutions | 3600rpm |
| Output Signal Type | HTL/Push Pull |
| Shaft Type | Through Hollow |
| Supply Voltage | 30 V |
| Shaft Diameter | 30mm |
| IP Rating | IP65 |
| Overall Height | 120mm |
| Interface | Push-Pull |
| Overall Width | 120mm |
| Overall Depth | 35mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Connection Type | Male Connector |
DFS60A-BHPA65536
MZT8-28VPS-KP0
SFM60-HRKT0K02
DBS50E-S5EL00500
SKM36-HVA0-K02
EIL580-SC10.5BN.04096.A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00