

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Configuration | 1NO, 2NC |
| Illuminated | No |
| Series | ES21 |
| IP Rating | IP65 |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | Round |
| Voltage Rating | 250V ac |
| Supply Current | 3A |
| Depth | 31.5mm |
| Width | 55mm |
| Height | 58mm |
| Push Button Material | Plastic |
| Switch Operation | Slow Action |
| Housing Colour | Black, Yellow |
61-6451.4277
256790 FAK-R/V/KC02/IY
61-6441.4097
2TLA030051R0200 Smile 12 EA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00