

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Voltage Sensing Range | 24 - 240V ac/dc |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Motor Voltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | 3RN2 |
| Height | 100mm |
| Width | 17.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 91.6mm |
| Dimensions | 91.6 x 17.5 x 100mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Terminal Type | Spring |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
1SVR730760R0500 CM-SFS.22S
IK9271.11 AC220-240V 0.1-15A Tv=0.1-20S
LPRD/2 400V
704284002032
LXPRC/S-4W 230V (400V)
1SVR730830R0300 CM-ESS.1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00