

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | 160 - 260V ac |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Sequence |
| Series | 3UG4 |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 91 x 22.5 x 83mm |
| Maximum Voltage Sensed | 260V ac |
| Length | 91mm |
| Height | 83mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Number of Poles | 3 |
| Minimum Voltage Sensed | 160V ac |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Terminal Type | Screw |
1SVR750489R8300 CM-MPN.72S
1SVR740750R0400 CM-EFS.2P
3UG4632-1AA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00