

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | 160 - 690V ac |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Imbalance, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.1 - 20s |
| Series | 3UG4 |
| Dimensions | 91 x 22.5 x 92mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Number of Poles | 3 |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 91mm |
| Minimum Voltage Sensed | 160V ac |
| Maximum Voltage Sensed | 690V ac |
| Height | 92mm |
1SVR730700R0100 CM-MSS.12S
1SVR740700R0200 CM-MSS.22P
3UG4617-1CR20
1SVR730884R4300 CM-MPS.43S
72.01.8.240.0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00