

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 24 |
| Maximum Revolutions | 60rpm |
| Output Signal Type | Quadrature |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 5 V dc |
| Shaft Diameter | 6mm |
| Overall Height | 26mm |
| Overall Width | 13.2mm |
| Overall Depth | 12.4mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
DKV60E-22EKA1000
DFS60E-S4EC00360
40A100ABNH24K2
DFS60B-S4CC02048
RI32-O/ 100ER.11KB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00