

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | Maximum of 115 V |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.1 - 10s |
| Series | GAMMA |
| Number of Poles | 2 |
| Terminal Type | Screw |
| Height | 90mm |
| Width | 108mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Maximum Voltage Sensed | 115V |
| Dimensions | 22.5 x 108 x 90mm |
| Length | 22.5mm |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
E3YF400V02 0.85
3UG4632-2AW30
1SVR740712R1400 CM-MSS.31P
3UG4513-2BR20
72.42.0.024.0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00