

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 1.5 kV ac |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Colour | Olive |
62GB-56T12-10SN(416)
62GB-12E14-05PN
SCE2-ZN-76A07-14SN-002
97B-3106A22-14P-HD
N/MS3101B18-10P
85106J1419S50
D38999/20FA98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00