

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
PT02E-18-11P(072)
N/MS3102A14S-6P
PT02A-12-3P
MS3102E10SL-4P
N/MS3108B18-1P
KPT02E16-26P
2M80500502M1119SA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00