

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
PT02A-16-26S
D38999/26FE35SN
62GB-12E18-02PN
97-3106A-10SL-3S
62LC-16F10-06SN(771)
SCE2-ZN-06K07-14SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00