

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62LC |
| Strain Relief | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
M83723/97S803N
D38999/26WA35PN
62LC-12E14-19PN(771)
8LT725B35PN
UT0W7106SH6
D38999/26FF35SN
PT02E-14-12P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00