

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
KPT02E18-32S
SCE2-ZN-76A07-10ASN-002
62GB-12E14-05SN
62GB-51T10-07SN
TV06RW-11-98PN(W52)
MS3102E22-22P
N/MS3106B20-18S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00