

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Colour | Olive |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
TV06RW-11-98SA(W52)
N/MS3101B14S-2P
62GB-56T12-03SN
N/MS3108B18-1P
D38999/26FA35SN
PT06A-12-10S
UTS6JC14E18S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00