

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
97B-3106A22-19P-HD
UT0W61626PH
PT02E-18-11P(072)
UTS6JC14E12P
62GB-12E12-10PN(416)
TV06RW-15-35SN(W52)
62GB-12E14-04PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00