

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Contact Plating | Silver |
D38999/24WB2PN
LJT06RT1135S014
62GB-51T10-06PN
D38999/24WC35PN
932455100 CM 02 E 14S-61 P
MS3106A-28-21S
PT06A-14-5P(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00