

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Current Sensitivity | Overcurrent |
| Series | DIA01 |
| Height | 80mm |
| Width | 22.5mm |
| Length | 99.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 99.5 x 22.5 x 80mm |
| Current Range | 0.5 - 5A |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Terminal Type | Screw |
817S-PTC-48
FSST-110/230VAC
MK9040N.12/001 3AC50/60Hz 400V
3RN2010-2BW30
BA9053/410 AC1A/5A/10A AC230V 0-20S
1SVR730660R0100 CM-IWS.1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00