

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Level |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensing Range | 24 - 240V ac |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 10mA |
| Maximum Current Sensed | 5A |
| Time Delay | 0.1 - 5s |
| Frequency Sensing Range | 50 - 60Hz |
| Series | HNM |
| Dimensions | 69 x 35 x 92.6mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 35mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Current Range | 10 mA - 5A |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Length | 69mm |
| Height | 92.6mm |
3UG4615-1CR20
K8AK-TH11S 24VAC/DC
IL9071.12 3/N AC400/230V 0.85UN 4%
3RN2011-1BW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00