

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Sequence |
| Series | IK 9178 |
| Dimensions | 59 x 17.5 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 59mm |
| Height | 90mm |
1SVR750669R9400 CM-IVN.S
MK9056N.12 AC50/60Hz 380-500V
K8AK-AS3 24VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00