

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 20s |
| Series | IL 9077 |
| Width | 35mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Height | 90mm |
| Dimensions | 59 x 35 x 90mm |
| Length | 59mm |
DPC01DM69400HZ
DIA53S72420AF
G2PM115VSY20 24-240V AC/DC
IL5882.38 AC/DC24V-230V Tv=5S
LXPRT-4W 230V (400V)
1SVR730831R1300 CM-ESS.1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00