

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Insulation |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Voltage Sensing Range | 0 - 500V ac |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | MK5880N |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 97mm |
| Minimum Voltage Sensed | 0V ac |
| Dimensions | 97 x 22.5 x 90mm |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Maximum Voltage Sensed | 500V ac |
| Height | 90mm |
1SVR730841R0500 CM-SRS.22S
7SR1003-1JB20-2DA0
1SVR740700R2200 CM-MSS.23P
TT20-I74H2DRZ00000
813S-V3-480V
LXPRC-4W 230V (400V)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00