

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Pulse Radar Level Transmitter |
| Mounting Type | Vertical |
| Body Material | Aluminium |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +130°C |
| Maximum DC Voltage | 26V |
| Maximum Current | 20 mA |
| Maximum Pressure | 580psi |
| Gasket Material | Silicone |
| Series | LR25 |
| Standards Met | CE, CRN, cTUVus, FCC, RoHS Compliant |
UG03-0001-41
UP56-214178
FTL31-AA1U2BAWDJ
FTL33-AA4U3ABW5J
FTL31-AA4M3BAWSJ
FTM20-AG25A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00