

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Size | 48 x 24 (1/32 DIN)mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| IP Rating | IP65 |
| Series | CODIX 532 |
| Input Type | Thermocouple (J/ K/ N) |
| Panel Depth | 59mm |
702032/8-0000-23
701080/0-01-23-30/000
EPC3016/P10/VH/XX/XX
DTC410-02-ML
P4100-2700-0000
P6100-2-1-1-0-0-2-2
EPC3008/P1/VH/XX/XX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00