

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | SCK |
| Dimensions | 106 x 22.5 x 102mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 102mm |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Length | 106mm |
| Operating Temperature Range | +70°C |
| Current Range | 800mA |
| Terminal Type | Screw |
TT20-I74H2DRZ00000
3RN2010-2BA30
K8AKPH1200500VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00