

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Size | 77 x 35mm |
| Number of Inputs | 4 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Input Type | 0 - 1V, 0 - 10V, 0 - 20mA, 4 - 20mA |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Type | Screw |
| Panel Depth | 71mm |
EPC3016/P10/VL/XX/XX
P108/CC/VH/LRR
E5EC-RR4A5M-010
700703/10-042-101-35/000
E5CC-RX3D5M-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00