

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensing Range | Maximum of 400 V |
| Voltage Sensitivity | Self Powered |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | 100ms |
| Series | ENYA |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Dimensions | 35 x 65 x 87mm |
| Height | 87mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Width | 65mm |
| Maximum Voltage Sensed | 400V |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Number of Poles | 2 |
| Length | 35mm |
IK9094.11 AC/DC24V 0-150°C
3RN2010-1CW30
MK9163N.12/110 ATEX AC50/60Hz 230V
IN9017/100 0-10V AC230V 300W
MK7830N.82 AC/DC24V+AC230V 0,02s-9999h
1SVR740750R0400 CM-EFS.2P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00