

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Speed |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | TR4800 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 91 x 48 x 48mm |
| Length | 91mm |
| Width | 48mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 48mm |
1SVR730884R4300 CM-MPS.43S
K8AK-TS1 100-240VAC
1SVR740660R0100 CM-IWS.1P
3UG4632-2AW30
K8AK-VS3 100-240VAC
1SVR730830R0500 CM-ESS.MS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00