

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/26WE35PN
62LC-16F14-19PN(771)
PT02A-16-8P
D38999/26FC35PN
932845100 CM 02 E 20-7 P
PT06E168PSR
MS3102E22-14P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00