

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 200 V ac, 250 V dc |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3106A |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Silver |
N/MS3102A14S-2P
97B-3100A22-2S
UT001412SH6
PT02E-16-26P(072)
D38999/26WB2PN
45106A1626SPG50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00