

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Steel |
| Series | 62GB |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Tin over Copper |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Material | Nickel Iron Alloy |
62GB-12E10-07PN(416)
MS3476W14-4P
62GB-56T14-19PN
85106EC1419S50
D38999/26ZG11SN
62LC-16F14-19SN(771)
D38999/24ZF35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00