

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 15 |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Copper Alloy |
85102E1412P50
PT06E-16-26P(SR)(072)
PT02E-12-3S
M83723/76W2255N
PT06A-12-3P(SR)
2M80100907M1026AA
62GB-585-14-02P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00