

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/26ZC98SN
62GB-16F12-08PN
932841100 CM 06 EA 14S-5 S
N/MS3108B18-10S
M83723/75W2041N
85106EC106P50
MS3106A-20-29P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00