

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Insulation |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Voltage Sensing Range | 0 - 400V ac |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | CM-IWS |
| Minimum Voltage Sensed | 0V ac |
| Length | 103.7mm |
| Height | 85.6mm |
| Maximum Voltage Sensed | 400V ac |
| Dimensions | 103.7 x 22.5 x 85.6mm |
| Terminal Type | Screw |
| Width | 22.5mm |
K8AK-AW1 24VAC/DC
1SVR740830R0400 CM-ESS.2P
TR4801-01-24VAC/DC
LXCVR-EV 230VAC
LXPRC/S-4W 230V (400V)
3RN2012-2BA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00