

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Temperature |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | <100ms |
| Temperature Sensitivity | Overtemperature, Winding Temperature |
| Series | CM-MSS |
| Height | 85.6mm |
| Dimensions | 103.7 x 22.5 x 85.6mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Number of Poles | 1 |
| Special Features | Automatic Reset, Fail-Safe, Inbuilt PTC Sensor, Insufficient Cooling Protection, One Measuring Circuit, Over Heating Protection, Over Load Protection |
| Length | 103.7mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Terminal Type | Push In |
| Current Range | Maximum of 3.7mA |
1SVR730841R0500 CM-SRS.22S
IK8715/003 6-40A
K8AK-LS1 100-240VAC
3UG4633-2AL30
184784 EMR6-VM600-A-1
RK9871.71 3/N AC400/230V 50/60Hz
3UG4631-1AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00