

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Sequence |
| Series | IK 9179 |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 61mm |
| Dimensions | 61 x 17.5 x 90mm |
| Width | 17.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
V4IM100AL20 24-240V AC/DC
184754 EMR6-I15-A-1
LBVR/A 12-24VDC
3RN2000-1AA30
IL9837.11 5-200Hz UH=230V
DIA01CB235A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00