

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 50mA |
| Maximum Current Sensed | 10A |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Time Delay | 0.1 - 20s |
| Series | 3UG4 |
| Dimensions | 91 x 22.5 x 92mm |
| Length | 91mm |
| Operating Temperature Range | -25 - +60°C |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Current Range | 0.05 - 10A |
| Width | 22.5mm |
| Number of Poles | 1 |
| Standards Met | CCC, CE, EAC, UL |
| Height | 92mm |
3RN2010-1BW30
DWB01CM4810A
1SVR550800R9300 CM-MSE
FSST-110/230VAC
1SVR730840R0400 CM-SRS.21S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00