

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Level |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.5 - 10s |
| Series | GAMMA |
| Dimensions | 108 x 22.5 x 90mm |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Length | 108mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Width | 22.5mm |
| Height | 90mm |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Number of Poles | 2 |
1SVR740712R2200 CM-MSS.33P
IK 9270.11 AC 220-240V 0.1-15A Tv = 0.1-20S
G2UM300VL20
3RN2010-2BA30
184789 EMR6-F500-G-1
3UG4622-2AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00