

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 19 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Shell Plating | Zinc Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
PT06E-12-3P(SR)
D38999/20ZF35PN
62LC-12E18-32PN(771)
D38999/20WC98PN
PT06A-8-3P(SR)
62GB-51T12-10SN
D38999/26WA35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00