

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62GB-16F14-12PN
D38999/20WF35PN
D38999/24ZG11PN
MS3106A-10SL-3S
62GB-12E18-32SN(416)
SCE2-ZN-76A07-14SN-002
932455100 CM 02 E 14S-61 P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00