

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
TV06RW0935S
D38999/20ZC98SN
D38999/26ZA35PN
MS3102A-16S-1P
MS3102A-18-1S
D38999/20WD35PN
97B-3100A18-1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00