

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0 - 10s |
| Series | BH 9097 |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Dimensions | 121 x 45 x 84mm |
| Height | 84mm |
| Length | 121mm |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 45mm |
K8AK-AS1 24VAC/DC
3UG4617-1CR20
G2UM300VL20 24-240VAC/DC
V4IM100AL20 24-240V AC/DC
DIA53S72420A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00